Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara gölbaşı vidanjör

Ankara gölbaşı vidanjör

Ankara gölbaşı vidanjör

Ankara gölbaşı vidanjör desteği ile kanal açma kanal temizleme gibi bir çok konuda Avisar vidanjör olarak hizmet sunmaktayız siz değerli müşterilerimize. Ankara Gölbaşı vidanjör hizmetini firmamız 7\24 saat vermektedir.

Gölbaşı Vidanjör

Vidanjöre ihtiyacınız olduğunda firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren müşteri kaydınız oluşturulur ve yaklaşık 30. Dakika sonra verdiğiniz adrese bir vidanjör ekibi gönderilir. Gelen vidanjör ekibi arızanızı en kısa sürede çözer ve herhangi bir şekilde tıkalı olan kanalizasyon hattınızı kırmadan sorunu çözer. Kanal temizleme

Gölbaşı Vidanjör ile kanal açma

Kanalizasyon hatlarının eski olması ve ya atılan katı maddeler nedeni ile sürekli tıkanmalara sebep olmaktadır. Tıkanıklıkları en aza indirmek için yılda en az 2 defa kanalizasyon hatlarının vidanjör aracı ile temizlenmesi germektedir. Gölbaşı’nda yaşayan kişi sayısı ve gün geçtikçe konutlaşmanın artması ile birlikte kanalizasyon hatlarının tıkanma olasılığı atmaktadır. Ankara Gölbaşı vidanjör firması olarak bu gibi kanal tıkanıklıkları sorunsuz bir şekilde açılır. Fosseptik kuyuları vidanjör aracı ile vakumlar. Fosseptik içleri basınçlı su ile yıkanır ve koku oluşumunu engeller. Lavabolavabo tıkanıklığı sorunu için kesin çözüm.

Daha fazla konuda  bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com