Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara kanal görüntüleme

Ankara kanal görüntüleme

Ankara kanal görüntüleme

Ankara kanal görüntüleme konusunda gerekli ekipman ve personeli ile Avisar vidanjör sizlere hizmet vermekten gurur duyur. Kanal görüntüleme yapılması döşenen tesisatın ne kadar doğru döşendiği kanal temizliği yapıldığında temizliğin iyi yapılıp yapılamadığı gibi konularda kesin çözümler sunduğu için insan hayatını çok kolaylaştırmıştır. Ankara kanal görüntüleme

Ankara kanal görüntüleme Kanal görüntüleme neden yapılmalı ?

Kanalizasyon hattının sağlıklı çakışmaması sonucu arızanın nedeni belirlenir. Yapılan temizlik sonrası hattının içinde kalan katı madde olup olmadığı tespit edilir. Kayıp logarların bulunmasında kolaylıklar sağlar. Çökmüş kanalizasyon hattının kaç metre sonra arızanın meydana geldiği belirlenir.

Ankara kanal görüntüleme Kanalizasyon hattı nasıl görüntülenir?

Avisar vidanjör ile temizleme kanalların görüntüleri şöyle alınır. Öncelikle basınçlı su ile yıkanan kanallar vidanjör aracı ile temizlenir. Daha sonra logar bacası açılır ve kanalın içine robot kamera gönderilir. Gönderilen robot kamera üzerindeki ışık ve kamera ile net görüntü alması sağlanır. Görüntüleme aracında görüntüler kaydedilir. Kanal içine kaç metre yapıldığı kanalizasyon hattında ne gibi sorunlar olduğu teknik ekip tarafında tespit edilir. Kaydedilen görüntüler müşteriye teslim edilir.

Logarlar nasıl görüntülenir ?

kanalizasyon hatları içinde biriken kum çakıl katı atıklar vidanjör aracı ile temizlendikten sonra kanal görüntüleme kamerası ile görüntülenir. Kanal görüntülenmesinin asıl nedeni kanal içleri iyice temizlenip temizlenmediğinin kontrolü. Kanal içlerinde hat döşenirken eğim olup olmadığı ve tıkanmaların nedeninin noktasal tespitidir. Logar içine indirilen kanal görüntüleme robotu kanalizasyon hattının içine doğru gönderilir ve araç içinden kanal içi görüntülenir ve tüm sorunlar çözüme kavuşturulur.

Avisar kanal görüntüleme araçları için müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebiliriz.

 

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com
Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu