Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara kanal ustası

Ankara kanal ustası

Ankara kanal ustası

Ankara kanal ustası  Avisar vidanjör bünyesinde istihdam ettiği deneyim ve tecrübe sahibi personelleri ile her türlü kanalizasyon işlerinde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Evinizde iş yerinizde, binanında veya herhangi bir yerde karşılaştığınız kanal sorunları artık çok kolay ve pratik bir şekilde çözüyoruz.

Binanız ile belediye hattı arasındaki sorunlar

  • Binanız eski bir altyapıya sahip olabilir.
  • Bu nedenle kanalizasyon hattınızın bağlı olduğu büzler çürümüş ve ya çökmüş olabilir.
  • Elektrik hattı döşemiş olabilir.
  • Yeni bir telefon hattı döşenmiş ve ya yapılan kaldırım, yol yenileme çalışmaları neticesinde hattınız zarar görmüş olabilir.

Kanal sorunlarını nasıl çözüyoruz?

öncelikle bizimle iletişime geçtikten sonra bir Ankara kanal ustası ekibi bulunduğunuz yere yönlendirilir. Gelen ekip kanal görüntüleme kamerası ile hattın neyden dolayı arızalandığını tespit eder. Kanalınız çökmüş ve ya tıkanmış olabilir. İç tesisat dediğimiz 100’lük PVC içinde bir tıkanıklık olması durumunda. Kanal açma makinesi ile tesisata herhangi bir zara verilmez ve hat açılır. Dışarıdaki hat tıkalı olması durumunda vidanjör araçları ile tazyikli su ile kanal tıkanıklığı açılır. Kanalınız çökmüş ise çöken yer kamera ile tespiti sonrasında hat için arıza giderme işlemi açık kazı veya köstebek usulu kazı yapılarak hattınız onarılır ve hatta herhangi bir sorun bırakılmaz. Kanal temizleme ili ilgili faydalı bilgiler.

Kanallar için hangi malzeme kullanılmalı ?

Binaların, iş yerlerinin yapılmadan önce ilk olarak hesap edilmesi gerek konular arasında kanalizasyon ve iç tesisatın döşenmesi hususu düşünülmelidir. İç tesisatlar için PVC borularının kullanılması hattın uzun ömürlü olmasına tıkanıklıkların azalmasına neden olur. Dışarıya döşenecek kanalizasyon hattının uzun ömürlü olması için piyasadaki en iyi malzemeden Koruge boru kullanılmalıdır. kullanılan koruge boru dışarıdan gelen baskı ve darbeleri önler ve hattının uzun zamanlı kullanılmasını sağlar.

Kanalizasyon hizmetlerimiz

Ankara’nın her bölgesine yer farkı gözetmeksizin hizmet vermekteyiz. Ankara kanal ustası personellerimiz ile işinde sağlam kişi ve malzemeler ile hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak ve daha fazla bilgi almak için 7/24 bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edin.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com