Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara kanalizasyon temizleme

Ankara kanalizasyon temizleme

Ankara kanalizasyon temizleme

Ankara kanalizasyon temizleme Logar ve kanal harlarının temizliğini son model vidanjör ve ekipmanlarımız ile temizliyoruz. Avisar vidanjör olarak sektörde 26 yıla yakın bir süredir hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimi sadece kanal temizleme ile kalmayıp temizlediğimiz kanalları kanal görüntüleme kamerası ile özellikle  görüntülüyoruz.

Kanalizasyon hatları nasıl dezenfekte olur?

Kanalizasyon hatlarının temizliği oldukça güç bir durumdur. Günümüzde gelişen teknoloji ile. Bu durum biraz daha kolaylaşmıştır. Avisar vidanjör olarak kanalizasyon hatlarını son model Avrupai makineler ve vidanjörlerle temizliyoruz. özellikle Kanalların içini tazyikli su ile yakıyor hatların içinde biriken katı maddeleri temizliyoruz. Rögar içinde biriken katı atıklar( bez, peçete ,kum, çakıl vb.) vidanjör ile vakumlanır. Rögar içi temizlendikten basınçlı su ile yıkanıp dezenfekte edilmektedir. Kanal temizleme işlemini sadece Ankara ile sınırlı kalmayıp özellikle Türkiye’deki bütün illerimize hizmet sunmaktayız.

Kanallar Temizlenmezse Etkileri

Ankara  kanalizasyon temizleme işlemi olmazsa kanal içinde biriken katı arıklara çevreye oldukça kötü kokular yayılmasına neden olur. özellikle Kanalların temizliği ile tıkanıklıklar azalır. Kanal temizliği ile daha temiz ve sağlıklı bir çevre ortamı oluşmuş olur.

Kanalizasyon hatları hangi periyotta temizlenmeli ?

Ankara kanalizasyon temizleme işlemi için daha sağlıklı bir ortam ve daha az masrafa girmek için duruma bağlı olarak 3’er aylık periyotlarla temizlenmelidir.  Ağır sanayi bölgelerinde bu periyodik bakım işlemi ayda bir yapılandır. Ağır sanayi bölgelerinde kullanılan yağ ve atık maddeler kanalizasyon hatlarının sıklıkla tıkanmasına neden olmaktadır. özellikle  Özel ve devlet hastaneleri harlarının oldukça yoğun kullanılmasından dolayı hatlar sürekli olarak tutanaktadır. Bu durumu en aza indirmek için aylık olarak . Site büyüklüğüne bağlı olarak üç aylık periyodik temizlik yapılmalıdır.

Avisar vidanjör Firmasının Hizmet skalası

Ankara’nın bütün ilçelerine fiyat farkı gözetmeksizin tuvalet tıkanıklığı açma.  özellikle Kanal açma ve kanal temizleme. Kanalizasyon hatlarının büyüklüğüne göre kanal görüntüleme arıza tespiti. Mutfaklara sürekli olarak katı atıkların git hattını takması nedeni ile kırmadan dökmene lavabo tıkanıklığı açma. Sincan logar açma temizleme.

  • Daha fazla bilgi almak için lütfen özellikle web sitemi inceleyebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimiz 24 saattir. Çekinmeden özellikle arayabilirsiniz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com