Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara kazan vidanjör

Ankara kazan vidanjör

Ankara kazan vidanjör

Ankara kazan vidanjör desteği ile kanal açma, kanal temizleme, fosseptik kuyusu temizleme logar tıkanıklığı açma ve logar temizleme hizmetleri vermekteyiz. kanalizasyon hatlarının tıkanması sonucu tıkanıklığın açılması için makine gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. böylesi durumlarda kombine kanal açma ve kanal temizleme araçlarımız ile  Kahraman kazan bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ankara kazan vidanjör hizmeti ile bölgedeki site fabrika ve benzeri iş yerlerinde vidanjör hizmetimiz sürmektedir. kazandaki alt yapının olmadı yerlerde özellikle fabrika ve ağır sanayi yerelindeki fosseptik kuyularını vidanjör araçları ile temizleyip dezenfekte etmekteyiz.

Ankara kazan kanal açma

Kanal açma ve kanal temizleme işlemlerini Avisar vidanjör olarak kombina kanal temizleme araçları ile yaşatmaktayız. kanal içlerindeki tıkanıklıkları vidanjör desteği ile tazyikli su kullanarak açmak-atız. kanal açma işlemini yaparken kesinlikle herhangi bir şekilde kırma dökme işlemi yapmıyoruz. Rögar bacaları içerisinde biriken katı atıkların temizlenmesi ve rögar bacalarının aktif çalışması için kanal içlerinin yılda en az  defa temizlenmesi gerekmektedir.

Kazan Fosseptik Kuyusu Temizleme

kahraman kazan bölgesinde alt yapının olmadığı ve ya altyapının yetersiz olduğu yerlerde fosseptik kuyuları oldukça yaygındır. fosseptik kuyularının dolması ile dışarıya taşan pis sular çevreye kötü kokuların yayılmasına neden oluşmaktadır böylesi durumlarda Avisar vidanjör olarak fosseptik kuyularını kombine vidanjörler-imiz ile temizliyoruz ve fosseptik kuyularının içini tazyikli su ile dezenfekte etmekteyiz. kazandaki sanayi bölgelerinde ve yereşim yerine uzak olanan yerlerde fosseprik kuyularının yapımını ve temizliğini de yapmaktayız.

Kazan vidanjör desteği ile yaptığımız hizmetler

Kazan kanal açma

Kazan kanal temizleme.

Ankara kazan vidanjör.

Kazan vidanjör kirlama.

Kazan kanal görüntüleme.

Kazan tuvalet tıkanıklığı açma

Kazan logar temizleme.

Kazan lavabo tıkanıklığı açma.

Yukarıda belirtilen hizmetler almak ve daha fazla teknik destekten.  Faydalanmak için firmanızın müşteri temsilcisi ile iletişime geçiniz.  Hizmetlerimiz  7/24 saat olup dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com