Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara Ostim Vidanjör Hizmeti

Ankara Ostim Vidanjör Hizmeti

Ankara Ostim Vidanjör Hizmeti

Ankara Ostim Vidanjör Hizmeti, kanal açma, kanal temizleme ve daha bir çok kanalizasyon sorunları için hizmet vermekteyiz. Kanal tıkanıklığı logar açma işlemleri vidanjör ve kanal açma araçları ile sorunları çözüyoruz.
Ostimin her mahallesine, sokağına en geç 30 Dk içerisinde hizmet sağlamaktayızdır.

Ostim Kanal Temizleme

Ostim yerleşkesi sanayi bölgesi olduğu için kanalizasyon hattatının kullanılması oldukça yüksektir. bundan neden kanal tıkanıklıkları sıklıkla sorun oluşturmaktadır. Bunun çözümü yılda iki defa kanalizasyon hatların basınçlı su ile yıkanıp temizlenmesidir. Kanal temizliğinin yapılması pis kokuların da kesilmesi anlamına gelmektedir. Kombine kanal temizleme araçları ile rögar içlerinin temizlenmesi daha sağlıklı bir ortama sahip olmamıza da vesile olmaktadır. Bilinçli bir çevre her zaman önemlidir.

Ostim Kanalizasyon hizmetleri

Ankara Ostim Vidanjör Hizmeti, ostim kanal açma, ostim tuvalet tıkanıklığı açma, ostim logar açma, kanla görüntüleme, kanalizasyon hattı yenileme ve daha bir çok kanalizasyon hizmeti sunmaktayız. kanal arızası ile karşılaşan müşterilerimize uygun fiyat ve bütçeyi zorlamayacak şekilde hizmet sunmaktayız.

Ostim Logar Temizleme

Logar(rögar) temizleme işlemini kombine araçlarımız ile ve ya araçların yetişmediği yerleri tecrübeli personellimiz temizliğini yapmaktadır. Rögar içlerinde biriken kum, taş, yağ ve diğer karı atılları vakum özelliğine sahip vidanjörlerimiz ile temizlik işlemini yapmaktayız. Çökmüş logararın kanalizasyon hatlarını onarıyoruz ve yeni koalisyon hattı tesisatını da döşemekteyiz. Arıza tespitlerini kanal görüntüleme kameralarımız ile tespit etmekteyiz ve anında arızaları noktasal tespitini yapmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı gibi iç tesisat tıkanıklıkları kanal açma aracımız ile açmaktayız. Kanal açma işlemi yapılırken kesinlikle tesisata zarar verilmeden ve kırma işlemi olmadan kanal açılır ve sorun ortadan kaldırılmış olur.

Daha fazla bilgi için firmamız personeli ile iletişime geçebilirsiniz

iletilişim : 0321 479 86 40 yedi yirmi dört arayıp hizmet isteyebilirsiniz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com