Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara pursaklar vidanjör

Ankara pursaklar vidanjör

Ankara pursaklar vidanjör

Ankara pursaklar vidanjör hizmeti ile kanal açma,tuvalet tıkanıklığı açma, kanal temizleme, fosseptik kuyu temizleme, laogar temizleme hizmetleri vermekteyiz. Kanalizasyon sorunların Ankara Pursaklar vidanjör desteği ile her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Pursaklar kanal açma

Kanalizasyon hatlarının tıkanması ve ya kanalizasyon hatlarının kırılması, çökmesi gibi durumlarda kanalları vidanjör aracı ile tazyikli su desteği ile açıyoruz. Çökmüş kanalizasyon hatları tazyikli su ile açılmadığında çökmüş kanalları köstebek usulu kazı işlemi ve ya iş makineleri ile kazıyoruz ve kanalizasyon hattındaki sorunu gideriyoruz.

Pursakalar Tuvalet Tıkanıklığı

Tuvalet hatlarının eskimiş olması genellikle tıkanıklıkların atmasında büyük etkenler arasındadır. Ancak tıkanıklığın oluşmasında daha bir çok etken bulunmaktadır. Tesisat döşenirken eğim verilmeden tesisatın bağlanması. Eğim olmadığında boru içindeki su istenildiği akmadığından zamanla tıkanıklığın oluşmasında önemli etkenlerdendir. Ev temizliği yapıldığında temizlik kovasının içindeki pis suyun tuvalete dökülmesi ve kova içinde unutulan temizleme bezinin tuvalet hattına kaçması tıkanıklığa neden olmaktadır. Tuvalet hattına tuvalet kağıdı, ıslak mendil atılması da tuvaletin tıkanmasına neden olmaktadır.

Peki Tuvalet Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz

Tuvalet tıkanıklığı ile karşılamanız durumunda müşteri temsilcimiz ile yapmış olduğunuz görüşme neticesinde adresiniz alınır ve müşteri kaydınız oluşturulur. Tıkanmış tuvalet hattınızı kanal açma makineleri ile herhangi bir kırma işlemi olmadan robot makineleri ile açıyoruz. Açılmayan tuvalet hatlarına kanal görüntüleme kamerası ile arıza tespiti yapılır ve açılması için kesin çözümler vermekteyiz. Bina zemin katlarından ana rögara tıkanıklık olası durumunda kanal açma minelerinin açamadığı hatları Ankara pursaklar vidanjör desteği ile basınçlı su ile açıyoruz rögar içlerini dezenfekte etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Avisar Vidanjör destek hattından bizimle iletişime geçiniz

Avisar vidanjör destek iletişim hattı  : 0312 479 86 40

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com