Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ve kanal açma, kanalizasyon temizleme ücretleri tıkanıklığın açılacağı yer ve bölgeye göre farklılık gösterebilmektedir. Kanal görüntülemenin yapılması ; tıkanıklıklığı açılması kanal sorunlarının daha minimize edilmesinde etkilidir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı oldukça sorunlu bir iştir. Bu gibi sonular başınıza geldiğinde oldukça can sıkıcı bir durum haline gelir. Avisar vidanjör firması bu gibi sorunlardan sizi kurtarmak için bir telefon kadar uzağınızdadır. şimdi asıl meseleye gelelim tuvalet tıkanıklığını ne gibi yollarla açıyoruz. tıkanmış olan tuvaletinizi kanal açma ekipmanları ile açıyoruz. bu işlemi yaparken tesisata herhangi bir zara verilmeden tıkalı olan gölge kanal açma robotu ile tespit edilir ve özel aparkatlarla açılır.

karbonat, tuz ruhu, kola ve benzeri maddelerle tıkanıklık

Tıkalı olan lavabonuz ve benzeri evinizin. İçindeki tesisat kesinlikle bu gibi maddelerle açılmaz. Bu gibi ürünler kesinlikle cebinize zaradır, tıkanıklığı açmaz. Tıkanıklığı açmak için kesinlikle profesyonel bir desteğe ihtiyacınızın olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları ve açtıracağınızı tuvaletin maliyeti daha da artacaktır.

Tuvaletlerin tıkanma sebepleri

özellikle İnşaat yapımında döşenen tesisatın eğim verilmeden yapılması sonucu tıkanıklıklar  meydana gelir. Döşenen borunun eğimi iyi yapılmadığında zamanla boru içinde yağ kalıntıları birikir. Biriken  bu kalıntılar zamanla borunun çapını daraltır ve kullanılan bez ve benzeri şeyler tesisatın tıkanmasına neden olur.

mutfak hattı ve tuvalet tesisatının birbirine. bağlanması sonucu sürekli  tıkanıklıklar meydana gelir. Tesisata atılan bez peçete ıslak mendil taş kum gibi atıklar da tuvaletin tıkanmasına neden olacaktır.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com