Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma denilince ilk akla gelen Avisar vidanjör Ankara’daki tüm müşterilerimize bölge farkı gözetmeksizin hizmet vermektedir. Müşterilerimizin çağrı merkezimiz yaptıkları görüşme sonrasında. Verilen adrese bir ekip gönderilir  tıkalı olan tuvalet kırma-dökme işlemi olmadan kanal açma makinesi ile en kısa sürede açıyoruz .

Tuvalet tıkanıklığı açmanın doğal yöntemleri

Tuvaletiniz tıkandığı zaman kesinlikle kimyasal maddeler kullanarak tuvaleti açmayı denemeyin. Aldığınız kimyasal tıkanık açma maddeleri sadece cebinize zarardan başka bir şey değildir. Tuvalet tıkanıklığını açmak için kanal açma makinesi germektedir. Kanal açma makinesi yardımıyla tuvaletiniz 30 dakika içinde açılır. Tıkanıklık açılırken çevreye kesinlikle hiç bir şekilde zarar. Verilmez hijyenik bir şekilde sorun giderilir. Ankara kanal ustası ve daha fazlası.

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ne kadardır ?

Müşterilerimizin  çağrı merkezimiz ile yaptıkları görüşme neticesinde müşteri temsilcilerimiz gerekli bilgileri verdikten.  Müşteri kaydı oluşturulur ve uygun ekipman hazırlanır. Tıkalı olan tuvaletlerinizi en kısa sürede etkili ve uygun fiyata açıyoruz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Lavabo tıkanıklığı için faydalı bilgiler…

Tuvalet tıkanıklığının oluşma etkenleri

  • Döşenen tesisatın çok eski olması.
  • Yoğun bir şekilde ıslak mendil, peçete kullanılması.
  • Tesisatın eğimsiz olması.
  • Binanın inşat halindeyken döşenen tesisata inşat kalıntılarının kaçması.
  • bilinçsizce tuvalet kağıdı kullanılması vs.

Servislerimiz 7/24 saat hizmet vermektedir. Oluşabilecek bütün arıza ve aksaklıklarda her zaman müşterimizin yanındayız.
Hizmetlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için web sitemizdeki. Numaraları ve aşağıdaki telefon numaralarında  arayabilirsiniz.
iletişim için ;

cep:0507 843 66 33
Tel: 0312 479 86 40

 

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com