Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara vidanjör kiralama

Ankara vidanjör kiralama

Ankara vidanjör kiralama

Ankara vidanjör kiralama, vidanjör hizmeti, kanal açma, kanal temizleme, vidanjör ile kanal açma gibi alanlarda Avisar vidanjör olarak hizmet sunmamaktayız. Vidanjörlerimiz günlük aylık veya yıllık olarak kiralanmaktadır. Vidanjörlerimiz sedece vakum veya basınçlı su gibi özelliklere sahip olup isteğe göre hizmet vermekteyiz.

Vidanjör ne işe yarar?

Ankara vidanjör kiralama firması olan Avisar vidanjör araçlarımızdan 7/24 hizmet alabilirsin bunun için şu makalemize bakabilirsiniz  Ankara vidanjör. Vidanjör tıkanmış kanalların basınçlı su ile açılması ve ya alt yapı yeteriz.  Olduğu alanlarda biriktirilen atıksu veya temiz suların vakumlanması gibi işe yaramaktadır. Vidanjör kanalizasyon hatları içinde biriken katı maddelerin temizlenmesi. Rögar içlerinin temizliği gibi alanlarda kullanılır.

Avisar vidanjörden nasıl hizmet alabilirsiniz?

Tıkanan kanallarınız açılmaması veya su biriktirme foseptikleriniz temizliği gibi ihtiyaçlarınızda bize ulaşın. Müşteri temsilcisi ile yaptığınız görüşme neticesinde bulunduğunuz böyleye bir adet vidanjör ekibi gönderilir. Vidanjör ekibi tıkanlı olan hattınız tazyikli su ile kırdan dökmeden  hemen açar. Lavabo tıkanıklık açma alanında bilgi almak için lütfen makalemizi okuyun.

Vidanjörün çalışma prensibi

Daha fazla bilgi almak için lütfen Ankara vidanjör kiralama firması olan biz Avisar vidanjör ile iletişime geçiniz…

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com