Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara Yağ Tutucu Temizleme

Ankara Yağ Tutucu Temizleme

Ankara Yağ Tutucu Temizleme

Ankara yağ tutucu temizleme işleminin kombine kanal temizleme araçlarımızla yapıyoruz. Yağ tutucunun içi vidanjör aracı ile temizlendikten sonra basınçlı su ile yıkanır ve dezenfekte edilmiş olur.

Neden yağ tutucu nerelerde kullanılır ?

Yağ tutucu yemek yapılan makro ölçeli yemekhanelerde, mutfaklarda, sanayi bölgelerinde. Oto tamiri yapan yerlerde, araç yıkama ve yağlama yapan bütün işletmelerde yağ tutucu kullanımı zorunludur.

Yağ tutucu kullanılmazsa ne olur ?

Yağ kullanımının yoğun olduğu yerlerde bu sıvı yağların kanalizasyon hattına. Dökülmesi kanalizasyon hatlarının zamanla tıkanması ve sağlık sorunlarının olmasına neden olur.

Yağ tutucunun amacı kullanım amacı kullanılan sanayi ve madeni yağların geri dönüşümde kullanılıp halka daha uygun fiyata hizmet verip tasarrufu sağlamaktır. Tasarruf açsından çok büyük öneme sahip olan yağ tutucular aylık ve yıllık bakımlarının yapılıp temizliğin yapılması gerekir.

Yağ Tutucu temizleme fiyatı

Yağ tutucuların temizliği insan gücünü aştığı için ve sağlık açsından bakıldığında makilerle temizlenmesi daha uygundur. bu temizliği yapacak araçlar kombine kanal açma ve temizleme araçları olan vidanjörlerdir. Vidanjörle bu temizlik işlemi yapılırken tazyikli su kullanır ve yağ tutucu haznesini temizleyip vakumlar. yapılan bu hizmetin ücreti 250 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösterir.

Vidanjör ile yaptığımız diğer hizmterler.

Yukarıda belirtildiği gibi ve web sitemizi incelediğinde daha fazla hizmetlerimizin olduğunu göreceksiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com