Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara Yağ Tutucu Temizleme

Ankara Yağ Tutucu Temizleme

Ankara Yağ Tutucu Temizleme

Ankara yağ tutucu temizleme işleminin kombine kanal temizleme araçlarımızla yapıyoruz. Yağ tutucunun temizliği dezenfektasyonu yapılır temiz bir şekilde teslim ediyoruz. Özellikle

Ankara Yağ Tutucu Temizleme Yağ tutucu kullanım yerleri

Yağ tutucu yemek yapılan Özellikle makro ölçeli yemekhanelerde, mutfaklarda, sanayi bölgelerinde. Oto tamiri yapan yerlerde, araç yıkama ve yağlama yapan bütün işletmelerde yağ tutucu kullanımı zorunludur.

Ankara Yağ Tutucu Temizleme Yağ tutucu kullanılmazsa Özellikle etkileri nelerdir?

Yağ kullanımının yoğun olduğu yerlerde bu sıvı yağların kanalizasyon hattına. Dökülmesi kanalizasyon hatlarının zamanla tıkanması ve sağlık sorunlarının olmasına neden olur.

Yağ tutucunun amacı kullanım amacı kullanılan Özellikle sanayi ve madeni yağların geri dönüşümde kullanılıp halka daha uygun fiyata hizmet verip tasarrufu sağlamaktır. Tasarruf açsından çok büyük öneme sahip olan yağ tutucular aylık ve yıllık bakımlarının yapılıp temizliğin yapılması gerekir.

Ankara Yağ Tutucu Temizleme Yağ Tutucu temizleme fiyatı

Yağ tutucuların temizliği insan gücünü aştığı için ve sağlık açsından Özellikle bakıldığında makilerle temizlenmesi daha uygundur. bu temizliği yapacak araçlar kombine kanal açma ve temizleme araçları olan vidanjörlerdir. Özellikle Vidanjörle bu temizlik işlemi yapılırken tazyikli su.  Kullanır  yağ tutucu haznesini temizler vakumlar. Yapılan bu hizmetin ücreti 250 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösterir.

 Kanalizasyon faaliyetlerimiz

Yukarıda belirtildiği  ve web sitemizi incelediğinde daha fazla. Hizmetlerimizin olduğunu göreceksiniz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com