Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma ; banyo tesisatına bağlı olan süzgeç, çamaşır makinesi, yanlış döşenen tesisat, banyoda kullanılan şampuan. Dökülen saç ve tüy gibi nedenler banyo tırnak lığına neden olmaktadır. 

Banyo tıkanıklığını açmak için kullanılan kimyasal maddeler tıkanıklığı açmada her hangi bir işe yaramamaktadır. Banyo tıkanıklığını açmak için kullanılan kimyasallar yanlış kullanımı sonucu tüketicileri  el ve ayak.  Yanmasına ve tesisatı açmak için uğraşan kişilere zor anlar yaşatmaktadır.

Banyo tıkanıklığı nasıl açılır ?

Avisar vidanjörün 25 yıllık tecrübesi ve son teknoloji banyo açma robot makineleri ile banyo tesisatına hiçbir şekilde zarar vermeden tıkanıklığın.  olduğu alan robot makine ile parçalanır ve banyo tıkanıklığı açılır.

Banyo tıkanıklığını açmada evinize iş yerinize en kısa sürede ulaşılır ve sorunun garantili bir şekilde çözülür ve hiçbir şekilde mağduriyet yaşatılmaz.

Ankara banyo tıkanıklığı açmada hiçbir bölge ilçe farkı gözetmeksizin uygun fiyata hızlı ve kusursuz hizmet sunmaktayız.

Robot makine ile kanal açma

robot makinelerimiz ile kanal açma işlemi gerçekleştiği zaman, döşenen hatta her hangi bir zarar verilemez. makine yardımı ile tıkanıklığın olduğu bölge tespit edilir. tespit edilen bölge özel ekipmanlar ile açılır. kanalın çökmesi durumunda çöküntünün olduğu yer kanal görüntüleme kamerası ile tespit edilir ve yeniden yapılır. yapılan bu kanal açma kanal görüntülen hizmetleri tamamen garanti kapsamındadır.

Daha fazla bilgi ve destek için bizi arayın.

Vidanjör’ü uyar 

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com