Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Batıkent kanal açma

Batıkent kanal açma

Batıkent kanal açma

Batıkent kanal açma ve kanal temizleme firması olan Avisar vidanjör her türlü sorunlarımızda sizin yanınızdadır. Batıkent’e ve Ankara’nın tamamında kanalizasyon hizmetinde marka olan Avisar vidanjör; kanal açma , kanal temizleme, vidanjör hizmeti, kanal görüntüleme, tuvalet açma vb. konularda sizlere hizmet sunmaktadır. Batıkent kanal açma Özellikle

Batıkanette kanalları Özellikle nasıl  açıyoruz?

Tıkanmış rögar, tuvalet, mutfak hattınıza göre araç ve ekipman hazırlanır. Kanal açma işlemi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bu süre zarfında kanalınız açılırken çevreye herhangi bir zarar verilmez kusursuz bir şekilde. Özellikle Logarınız tıkandı ise vidanjör arcı ile basınçlı su kullanılarak kanal . tuvalet ve ya mutfak hattınızın tıkanmış olması gibi iç tesisatlarda kanal açma robotu ile görüntülü bir şekilde kanalınız açılır. Kanal temizleme ilgili makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Batıkente ne gibi hizmetler veriyoruz ?

Batı-kentteki siteler, iş yerleri, hastane, okul gibi yerlerde aylık yıllık kanalizasyon bakımları yapmaktayız. Kanalizasyon temizliği ile bölge halkı ve tüketiciler dahra ferah ve temiz bir oksijen Özellikle solumaktadır. Vidanjör araçalrı ile kanalizasyon hatları temizliği yapılmakta olup çevreye herhangi bir rahatsızlık verilmez. Ankara Gölbaşı’nda vidanjör hizmeti için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com