Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Dikmen tuvalet açma

Dikmen tuvalet açma

Dikmen tuvalet açma

Dikmen tuvalet açma hizmeti Sokullu, Öveçler, İlker, Keklik Pınarı, Cevizi dere. Polis evi gibi dikmenin her yerine 10 dakikalık bir zaman içerisinde ulaşıp sorununuzu çözüyoruz. Tuvalet tıkanıklığı oldukça can sıkıcı bir konu olup Avisar vidanjör ile bu can sıkıcı konular artık hayal oluyor. Mutfak tıkanıklığı ilgili çözümlere özellikle buradan ulaşabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığını  nasıl açıyoruz ?

Öncelikle müşteri temsilcilerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonrasında müşteri kaydınız oluşturulur. Verdiğiniz adrese bir ekip geliyor. Özellikle Gelen ekip tuvalet hattınızı kanal açma makinesi ile her hangi bir şekilde çevreye zara vermeden açar. Dikmen tuvalet açma işlemi en kısa sürede çözülmekte olup müşteri memnuniyeti garantilenmiştir.

Tuvaletinizde ki sorun ne  ?

Özellikle Yanlış hat döşenmesinde kaynaklı olarak tuvaletiniz sürekli tıkanabilir.

Hattınıza açmış olduğunuz bez peçete gibi maddeler hattın tıkanmasına neden olur.

Hattın eski olması ve kullanılan malzemeden dolayı tıkanan işlemi sürekli tekrar  eder.

Çocukların boruların içine atmış olduğu taş, çubuk gibi şeyler.

Başka hangi hizmetleri veriyoruz ?

Vidanjör hizmeti, kanal açma, kanal temizleme, dikmen tuvalet açma, kanal görüntüleme ve benzeri bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Daha fazla hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Batıkent kanal açma ile ilgili yazılarımız buradan ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Kanalizasyon açma ve temizliğini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. bunun en büyük örneği yaptığımız işlerdir. Web sitemizden referanslar bölümüne ulaşıp bulabilirsiniz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com