Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Etimesgut Vidanjör Hizmeti

Etimesgut Vidanjör Hizmeti

Etimesgut Vidanjör Hizmeti

Etimesgut vidanjör hizmeti; kanal açma, logar temizleme, kanal görüntüleme. Fosseptik kuyusu temizleme ve daha bir çok kanalizasyon hizmeti sunmaktayız. Vidanjör hizmetimiz ile çevrede tıkanan kanalizasyon hatlarını açıyoruz. Arızanın olduğu yere en geç 45. Dakikada bir ekip yönlendiriyoruz. Gelen uzman ekip anında arıza tespitinizi yapar. Özellikle Gerekeli olan müdahale ile sizi bulunduğunuz mağduriyetten kurtarır.

Etimesgut Kanal Açma Hizmeti

Rögar bacalarının tıkanması olması kanalizasyon hattının sağlıklı çalışmasını engeller. Özellikle Böylesi bir durumda kanalizasyon hattını tazyikli su ile müdahale ederek açıyoruz. Kombine vidanjörlere ile kanal tıkanıklığını kırmadan dökmeden açıyoruz. Özellikle Etimesgut vidanjör hizmeti sayesinde site içlerine rögar bacalarını yıllık, aylık bakımlarını yapmaktayız. Rögar bacaları içlerinde biriken taş. Kum, çakıl, bez ve benzeri maddeleri kombine. Özellikle Vidanjör ile temizliyoruz. Daha. bir dahaki aşamada. Rögar içi tazyikli su ile yıkanır.

Etimesgut Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı sorunu günümde en çok karşılaştığımız aksiliklerdendir. Özellikle Tuvalet hattını her hangi bir zarar vermeden kazı, kırma işlemi olmadan sorunsuz bir şekilde açıyoruz. Tıkanığın açma işlemini kanal açma makineleri ve robotlarla açıyoruz. Robotla tıkanıklığı açma işlemimiz yaklaşık 15 dakika gibi kısa bir sürede açıyoruz. Bu süre zarfında çevreyi hiç bir şekilde kirletmiyoruz. Etimesgut vidanjör hizmeti ile gerekli göründen yerler basınçlı su ile müdahale ediyoruz. Daha sonrasını  yıkayıp temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Etimesgut bölgesi hizmetlerimiz

Kanalizasyon  Özellikle tıkanıklığı açma

Logar tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı açma

kanal görüntüleme

Süzgeç gideri açma

Özellikle Banyo tıkanıklığı açma

Özellikle Kanalizasyon hattı yenileme

Vidanjör hizmeti

Vidanjör kiralama

Özellikle daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

Telefon: 0312 479 86 40

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com