Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Fosseptik Kuyusu Temizleme

Fosseptik Kuyusu Temizleme

Fosseptik Kuyusu Temizleme

Fosseptik kuyu temizleme kanalizasyon hatlarının olmadığı yerlerde atık sularının biriktirildiği betondan, plastik veya demirden yapılan biriktirme kuyulardır.

Fosseptik Çukuru neden Yapılmalıdır ?

Fosseptik kuyusu kanalizasyon kokularının engellenmesinde oldukça etkilidir. Altyapının olaması ve döşenen kanalizasyon hattının eğim, kot vb. nedenlerle döşenmemesi gibi durumlarda fosseptik Çukuru yapılmalıdır. Fosseptik Kuyusu Temizleme

Fosseptik Kuyusu Su sızdırıyor ne yapılmadır ? Fosseptik Kuyusu Temizleme

Öncelikle fosseptik kuyusu vidanjör arası ile içi temizlenir. Daha sonra kuyunun içi tazyikli su ile yıkanır ve vidanjör ile tekrardan vakumlar. temizlik işlemi yapıldıktan sonra firmamızın deneyimli personeli tüm iş güvenliği önlemlerini alır ve kuyunun içine inerek çatlağın, kırığın olduğu yeri tespit eder. daha sonra firmamızın özel olarak yaptığı karışım ile kırığın çatlağın olduğu yer onarılır, kuyunun içi tamamen özel bir karışım ile izole edilir ve su sızdırmasını %100 engeller.

Fosseptik çukuru  boşaltma işlemi nasıl yapılır?

Firmamız fosseptik kuyularının büyüklüğüne göre öncelikle vidanjör belirler. belirlene vidanjör temizlenecek fosseptik kuyusuna belirli bir mesafede yanaşır ve kuyu içine vakum hortumu indirilir ve içindeki su, çamur, çakıl, bez, peçete vb. bütün atık maddeleri temizler. kuyu içindeki atık maddeler temizlendikten sonra basınçlı su ile yıkanır ardından tekrar temizlenir.

fosseptik çukuru nasıl yapılır ?

Müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi ile birlikte  fosseptik çukurunu yaptırmak istediği yer personelimiz tarafından uygun olup olmadığı bilgisi verilir ve uygun görülmesi halinde işe başlanır. kuyunun yapılacağı yer bina içi, bahçe veya başka bir yer olabilir bunlara uygun ekipman hazırlanır ve kazı işlemi başlatılır. kazı işlemi bittikten sonra belirtilen uzunluk genişliğe göre özel kalıplar oluşturulur ve özel betonlar ile kuyu yapılır. Müşterilerimizin isteklerine göre hazır fosseptik kuyuları da temin edilir ve isteklerine göre uygun görülen yerlere yapılır. Fosseptik Kuyusu Temizleme

 

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com