exleon
Ankara Vidanjör

Hakkımızda

Avisar Vidanjör olarak 1994 yılı itibari ile müşterilerimize kanalizasyon hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın maksadı alt yapı çalışmalarında değerli müşterilerimize teknik desteği en iyi ve en temiz bir  şekilde sunabilmektir. Bunun için teknolojiyi aktif olarak takip ederek sektörümüzdeki alt yapı çalışmalarında ne tür değişikliklerin yaşandığını ar-ge ebimiz takip etmektedir.

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde alt yapı ve inşaat faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 15 Kişilik deneyimli eleman kadromuz ve son model Avrupa makinelerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Alt yapı kanal, kanalizasyon, vidanjör ve kanal görüntüleme gibi her hangi bir tıkanıklık sorununda 7/24 saat firmamızı arayabilirsiniz. Kaliteli ve en hesaplı fiyatlar  ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Elektronik makinelerimizle kırmadan, zarar vermeden her türlü yaşam ortamında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kanal açma, tıkanıklık giderme, konusunda ve diğer tesisat işlerinizde yanınızdayız.

En hesaplı fiyatlar, tam zamanında hizmet kalitesi, her biri alanında uzmanlaşmış eleman kadrosu, son model Avrupa makineler ile hizmetinizdeyiz.

 • 2019
  Liderliğimizi Sürdürüyoruz. Yıllardır verdiğimiz kurumsal hizmetlerimiz ile gündemde olarak ve çalışma prensibimiz ile takdir gördüğümüz sektörümüzde liderliğimizi sürdürüyoruz.
 • 2009
  Yenilenme Süreci. Mevcut Araçlarımızı ve ekipmanlarımızı teknoloji ve globalleşen dünya ile birlikte yeniledik.
 • 2000
  Kurumsallaşma Dönemi Avisar Vidanjör İlk kurum olarak ÖDTÜ ile anlaşma yaparak kurumsallığa ilk adımını atmış bulunmaktadır.
 • 1994
  Avisar Vidanjör Kuruluş Tarihi Avisar Vidanjör firması Erol BALCI ve Ferzende BALCI kardeşler tarafından 1994 yılında kurulmuştur.
exleon
Avisar Vidanjör

Ankara Vidanjör Hizmetleri

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com