Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme

Avisar vidanjör olarak Ankara’da en saygın kanalizasyon firması olarak bir marka haline geldiğimizin kanıtı yaptığımız işler ve tecrübelerimizdir.

Kanal temizleme işlemi oldukça tecrübe ve deneyim gerektiren işlerden biridir. Aksi taktirde temizlenmeyen kanallar bireye ve topluma oldukça rahatsızlık verecek  bir konudur.

Boru çaplarının zaman içerisinde kullanılan yağlar, peçeteler, ıslak mendiller vs. gibi nedenlerden dolayı kanal hattı koku ve tıkanmalara neden olmaktadır. Bilinçsizce yapılan işler ve deneyimsizlik ve ekipman yetersizliği bir çok mağduriyete sebep olabiliyor. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için Avisar Vidanjör olarak gerekli tecrübe ve güvenli müşterilerimize veriyoruz.

Kanal temizleme işleminin Avisar Vidanjör olarak şöyle yapıyoruz.

Kanal temizleme işlemine başlanmadan önce firma yetkilileri tarafında ücretsiz bir şekilde kanal temizliğinin yapılacağı yerin keşfi yapılır. Daha sonra yetkili kişiye işin nasıl ne şekilde ne kadar süre ile yapılacağı konusunda bilgi verilir ve mutabık kalınılır.  Son model vidanjör, işinde uzaman personel ve kanal temizleme ekipmanlarımız ile kanalları temizliyoruz. Kanal temizleme işlemi için tazyikli su ile boru çapları temizlenir ve hatta herhangi bir zarar verilmez.temizleme işlemi bittikten sonra yetkili kişinin yapacağı kontroller sonrası onay verilmesi dahilinde işlem bitirilir. Aksi taktirde kanal temizleme işlemi devam edilir.

Temizlenen kanallar kat maliklerine ve çevre sakinlerin kötü koku almalarını engellediği daha sağlıklı bir ortam oluşmasına da vesile olur.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com