Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme Avisar vidanjör olarak Ankara’da en saygın kanalizasyon firması olarak bir marka haline geldiğimizin kanıtı yaptığımız işler ve tecrübelerimizdir.

Kanal temizleme işlemi oldukça tecrübe ve deneyim gerektiren işlerden biridir. Aksi taktirde temizlenmeyen kanallar bireye ve topluma oldukça rahatsızlık verecek  bir konudur.

Kanal Temizleme Olmazsa Neler Olur ?

Boru çaplarının zaman içerisinde kullanılan yağlar, peçeteler, ıslak mendiller vs. gibi nedenlerden dolayı kanal hattı koku ve tıkanmalara neden olmaktadır. Bilinçsizce yapılan işler ve deneyimsizlik ve ekipman yetersizliği bir çok mağduriyete sebep olabiliyor. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için Avisar Vidanjör olarak gerekli tecrübe ve güvenli müşterilerimize veriyoruz. Kanalizasyon görüntüleme makalemiz ziyaret edin.

Kanal  temizleme işleminin Avisar Vidanjör olarak şöyle yapıyoruz

Kanalizasyon  temizleme işlemine başlanmadan önce firma yetkilileri tarafında ücretsiz bir şekilde kanal temizliğinin yapılacağı yerin keşfi yapılır. Daha sonra yetkili kişiye işin nasıl ne şekilde ne kadar süre ile yapılacağı konusunda bilgi verilir ve mutabık kalınılır.  Son model vidanjör, işinde uzaman personel ve  ekipmanlarımız ile kanalları temizliyoruz. Kanal temizleme işlemi için tazyikli su ile boru çapları temizlenir ve hatta herhangi bir zarar verilmez. işlemi bittikten sonra yetkili kişinin yapacağı kontroller sonrası onay verilmesi dahilinde işlem bitirilir. Aksi taktirde işlemi devam edilir. Avisara kanalizasyon görüntüleme bilgiler linktedir.

Temizlenen kanallar kat maliklerine ve çevre sakinlerin kötü koku almalarını engellediği daha sağlıklı bir ortam oluşmasına da vesile olur. rögarların vidanjör ile dezenfekte edilmesi gerekir.
Kanalizasyon işlerinden anlayan bir firmanın işi yapması oldukça önemlidir. Şayet işi bilmeyen bir firmaya işe teslim ettiğiniz zaman oldukça sıkıntı çekebileceğiniz bir gerçektir. Kanal açma kanal temizleme tıkanıklığı açma gibi zaruri işleri bir şehrine bırakmak en iyisidir. Bu gibi konularda firmamızdan bilgi almak için web sitemizdeki telefon numaralarından veyahut email adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet kalk hizmet almak istediğiniz işi belirterek size en kısa sürede dönüş yapacağımızı bildiriyoruz. Tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile özellikle kanalizasyon hatlarının sorulması durumunda acil şekilde yardımcı oluyoruz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com