Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme Avisar vidanjör olarak son teknoloji kameralarımız ile kanalizasyon hatlarının görüntülüyoruz.   Kanalizasyon hatlarının sık sık tıkanması, yerinin tespit edilmesi güç olan rögarların bulunması, kanal içerisindeki kırık çatlaklarının tespiti kanal temizliği sonrası kontrollerin yapılması gibi konularda kamera ile kontrol  işlemi yapıyoruz.

Kanalizasyon hatlarının görüntülenmemesi ile arızaların tespiti daha da kolaylaşmakta ve can sıkıcı konular Avisar kanal görüntüleme araçları ile hayal oluyor. Lavabo tıkanıklık açma hizmetleri için linke tıklayarak ilgilenirsiniz.

Kanal görüntüleme ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize bütçenize uygun hizmet vermekteyiz.

Kanalizasyon Görüntüleme keşif işlemi nasıl yapılacak ?

Müşterilerimizin istekileri doğrultusu ve teknik personelin ücretsiz keşfi sonucunda kanal görüntüsü alınacak hat belirlenir. Kanal görüntüleme aracı ile görüntülenecek hattın içine robot kamera gönderilir ve hat boyunca yüksek çözünürlükle kanal görüntüsü alınır ve müşterilerimize iletilir. Kanal Açma Lavabo tıkanıklık açma tuvalet tıkanıklığı açma banyo tıkanıklığı açma rögar tıkanıklığı açma hizmetlerinin devam için takip edin. 

 Görüntülediğimiz hatalar şöyledir; mutfak hattı,her boyutta  kanalizasyon hattı, tuvalet hattı, banyo hattı rögarlar fabrika bacaları  vb. hatları görüntülüyoruz.

 

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmeti

Kamera ile arıza tespiti yapılmadığı zaman yapılacak olan kanal kazma ve ya kırma işlemeleri tamamen rast gele yapılan işler olacaktır. ancak kamera ile alınacak sağlıklı görüntü iş yapılacak yerin daha sağlıklı yapılmasına vesile olur. vidanjör ile temizlenen hatların tespitinde, hatların neden dolayı tıkandığı. hat içindeki eğimin yüzde kaç olduğu hepsinin tespitinde çokça fayda sağlamaktadır.

Detaylı bilgi ve destek için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. 0312 479 86 40. iletişim için 7/24 arma yapılabilir.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com
Ankara evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Ankara eşya Depolama Eşya depolama Ankara Seo Uzmanı Ankara Seo Uzmanı Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ankara Jant Boyama inssbruck Taxi Transfer Ankara Yangın Tüpü dolumu