Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme hatalarının eski olması bilinçsizce kullanılması ve doğal etkenlerden dolay kanalizasyon hattı rutin. Halinde çalışmasını engelleyip tıkanmalara ve taşmalara neden olmaktadır. Avisar vidanjör olarak bu gibi durumlarda deneyimli Özellikle işçi kadrosu ve son teknoloji araçlarımız ile kanalizasyon temizliğini yıllardır yaptığımız gibi halen yapmaya devam ediyoruz.

Peki bu Kanalizasyon Temizleme işini nasıl yapılıyoruz ?

Özellikle müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi ile kanalizasyon temizliğinin yapılacağı. Yere firmamızın teknik ekibinden personeller teknik incelemede bulunurlar. Temizliğin yapacağı konuma uygun malzeme ekip, personel gönderilir. Kanalizasyon temizliğinde ; vidanjör (kombine kanal temizleme) aracı desteğiyle yapılan temizlikle rögar içinde biriken taş, kum, peçte benzeri. Katı maddeler vakumlanır kanalizasyon içi ilk döşenmiş gibi tertemiz edilir.  Ankara tıkanıklık açma hizmetimizle hakkında bilgi almak için linke tıklayınz.

Kanalizasyon Temizleme Hizmet Ankara

Özellikle Globalleşen dünyada insan sayısının artması ile birlikte kullanılıp tüketilen ham madde sayısında da artış yaşanmaktadır. Bu artıştan kaynaklı olarak çevreye ve beraberinde doğal yaşama olumsuz etkisi de artmaktadır. Kanalizasyon hatları  kitlesel üretim alanlarında   araçlarındandır. Kanalizasyon temizliğinin yapılmaması üretimin yavaşlaması ve sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olacaktır.  Hijyenik  ve kullanışlı bir kanalizasyon hattının var olabilmesi için yılda en az 3’er aylık periyotlarla temizliğinin yapılması germektedir. Özellikle tıkanmaların çok olduğu yerlerde kanal temizliği yapılmalıdır. Kanalizasyon Temizleme

Özellikle daha fazla bilgi için müşteri bizi arayın.

0312479 86 40 numaradan bizimle iletişime geçerek daha fazla desteğe ulaşın.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com