Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon Temizleme hatalarının eski olması bilinçsizce kullanılması ve doğal etkenlerden dolay kanalizasyon hattı rutin halinde çalışmasını engelleyip tıkanmalara ve taşmalara neden olmaktadır. Avisar vidanjör olarak bu gibi durumlarda deneyimli işçi kadrosu ve son teknoloji araçlarımız ile kanalizasyon temizliğini yıllardır yaptığımız gibi halen yapmaya devam ediyoruz.

Peki bu Kanalizasyon temizliğini nasıl yapılıyoruz.

Müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi ile kanalizasyon temizliğinin yapılacağı yere firmamızın teknik ekibinden personeller teknik incelemede bulunurlar. Daha sonra kanalizasyon temizliğinin yapılacağı yere en uygun vidanjör modeli ve kanalizasyon temizleme ekipmanları belirlenir. Kanalizasyon temizliğinde ; vidanjör (kombine kanal temizleme) aracı ile kanalizasyon içi vakumlanır ve daha sonra kanalizasyon hattının içi tazyikli su ile yıkanır ve hat içinde biriken kum,çakıl,taş,bez,peçete vb. katı maddeler vakumlanır kanalizasyon içi ilk döşenmiş gibi tertemiz edilir.

Kanalizasyon Temizliği neden yapılmalı ?

Globalleşen dünyada insan sayısının artması ile birlikte kullanılıp tüketilen ham madde sayısında da artış yaşanmaktadır. Bu artıştan kaynaklı olarak çevreye ve beraberinde doğal yaşama olumsuz etkisi de artmaktadır. Kanalizasyon hatları da özellikle kitlesel üretim alanlarında en çok kullanılan alt yapı araçlarındandır. Kanalizasyon temizliğinin yapılmaması üretimin yavaşlaması ve sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olacaktır. Hijyenik ve kullanışlı bir kanalizasyon hattının var olabilmesi için yılda en az 3’er aylık periyotlarla temizliğinin yapılması germektedir.

daha fazla bilgi için müşteri bizi arayın.

Haber ver Vidanjör 0312479 86 40

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com