Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklık Açma Banyo tıkanıklığı olmasında genel olarak yemek yapımında kullanılan yağlar, bulaşık makinesinin mutfak hattı tesisatına bağlı olması, yemek artıkları, çamurlu her hani bir eşyanın mutfak lavabosunda kullanılması, tesisat hattınızın komşunuzun tesisatı ile ortak olması gibi nedenler mutfak tıkanıklığına neden olur.yani yapılan işyeri bina vb yerlerde tesisatın çökmesi  ve ya tesisata inşaat kalıntılarının kaçması çokça karşılaşılan bir tıkanma sebebi olmuştur. Mutfak tıkanıklığının olması tesisat hattında kötü kokuların oluşmasına neden olmaktadır. Foseptik Çukuru temizliği hakkında bilgi almak için linki tıklayınız.

 

Mutfak Tıkanıklık Açma Hizmeti Ankara

Avisar vidanjör olarak Anlarda mutfak tıkanıklığını açmada şüphesiz en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Mutfak tıkanıklığını açmak için robot makineler ile hiçbir yeri kırmadan tıkanıklığı açıyoruz. Mutfak tıkanıklığı olduğu durumda kullanılan kimyasal maddeler  tıkanıklığı açmadığı gibi açmasını da güçlendirmektedir. Mutfak tıkanıklığı profesyonel bir ekip tarafından açıldıktan sonra tesisat kanal görüntüleme kamerası ile görüntülenir ve tıkanmaya sebep olan ne gibi sorunlar olduğu gözlenir. Foseptik çukuru temizliği için siteyi ziyaret ediniz.

Mutfak Tıkanıklık Açma Sorunu

kanal açma işleri oldukça zahmeti ve külfetli işlerdir. bu gibi durumlarda bir destek almadan yapacağını bir müdahale evinizi batırabilir. yaptıracağını işi kesinlikle bir ustaya yaptırmanız germektedir. Şayet işi bilmeyen birinin yapacağı müdahale siz daha da masraf çıkarır. Masrafın yanında manevi olarak da yıpranırsınız. bütün bunlar tecrübe ile sabitlenmiştir.

destek ve bilgi için teknik ekibimiz ile görüşün. yapacağınız görüşme neticesinde size nasıl davranmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendireceklerdir.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com