Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Sincan Logar Açma Temizleme

Sincan Logar Açma Temizleme

Sincan Logar Açma Temizleme

  • Sincan logar açma temizleme firması olan Avisar  vidanjör Sincan’ın bütün mahallelerine 15 dakikalık bir zaman içinde ulaşır ve sorunu çözer. Sincan logar açma temizleme işlemlerini çok kısa sürede halleder ve müşteri memnuniyetini sağlar. Logar tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma gibi bir çok konuda sizlere hizmet vermekteyiz.

Sincan’da logaralar neden tıkanır ?

Altyapının yetersiz olası ve yerleşim yerlerinin açılması ile tüketicilerin kanalizasyon hatlarını bilinçsizce kullanması. Artan nüfus ile birlikte yapılan alt yapı kanalizasyon hatlarının yetersiz olması. Yeni yapılan yol, İnternet, elektrik ve benzeri hizmet ağları ile kazılan yerlerin. Kanalizasyon hattına zarar vermesi ile kanalların çökmesi. Özellikle Sincan bölgesinin sanayi ve fabrika yoğun bir yer olmasından dolayı kullanılanla katı yağların kanalizasyon hattının ömrünü azaltması ve koku. Sorunlarının başlaması rögar tırmanamamaların başlıca nedenleri arsında saymak mümkündür.

Logarları nasıl açıyoruz ?

Özellikle Tıkanmış olan kanalizasyon hattının ve logarlarınız en etkili şekilde bir sonraki natıkaya neden olmayacak düzeyde tazyikli su ile açıyoruz. Logar içlerini kombine kanal temizleme araçları ile temizliyor ve lagar için basınçlı su ile yıkıyoruz. kanal açma işlemleri zor ve zahmetli işlerdir ancak Avisar vidanjör ile hiç bir şey zor değildir.

Logar temizliği yapma işlemi

Sincan logar açma temizleme işleminin vidanjör araçları ile yapmaktayız. Rörgar içinde biriken katı madikler taş kum çakıl bez ve benzeri atıklar vidanjör ile vakumlar. Logar içindeki katı atıklar alındıktan sonra  basınçlı su ile yıkıyoruz. bu işlemler yapıldıktan sonra bina içlerindeki koku sorunu da çözülmüş oluyoruz.

Sincan Logar Onarma

Özellikle Logarınız çok eski ve ya bazı nedenlerden dolayı kırılmış deforme olmuş olabilir. Logarınızn için vidanjör aracı ile basınçlı su ile yıkıyoruz. Daha sonra logar içinde kılmış olan yerler özel bir karışım ile onarılır. Kırılan yerler onarıldıktan sonra belli bir süre su kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Özellikle Onarılan rögar artık çevreye herhangi bir su sızıntısının olmasını engellediği gibi çevreye. Ve binaya koku vermesini  de engeller. Logar içi onarıldıktan sora müşteri isteğine gör hatlara çek valf da takılmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçininiz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com