Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklık Açma Günümüzde tıkanmalar en çok  tuvalet tıkanıklığı ile karşılaşılmaktadır.  Tuvalet tıkanıklığı açmada son model uygun fiyata araçlar kullanmaktayız. Tuvalet ve klozet tıkanıklığı genellikle tüketicilerin bilinçsizce veya farkında olmada kullanmalarından dolayı meydana gelmektedir. 

Tuvalet tıkanıklığı neden olur?

Evlerdeki çocukların ve ya aile bireylerinin kullandıkları ıslak mendil , tuvalet kağıdı vb. maddeler tuvalet tıkanıklığına neden olur.

Binalarda ve ya iş yerlerindeki birden çok tuvalet tesisatının birbirine bağlantılı olması sonucu tuvalet tıkanıklığının artmasına neden olmaktadır.   

Tuvalet tesisatının eski pik borulardan döşenmesi sonucu boru çapının zamanla daralması tıkanıklığa neden olmaktadır. Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet tesisatının yanlış döşenmesi hatta edimsizlik olması tıkanmaya neden olmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığını nasıl açıyoruz ?

Tuvalet tıkanıklığı şikayeti ile bizimle iletişme geçen müşterimizin kaydı oluşturulur ve verdiği adrese bir ekip gönderilir. Gönderilen ekip öncelikle tıkanmanın normla tuvalet mi yoksa klozet tıkanıklığını diye bakalar ve daha sonra tıkanıklığı açmak için uygun ekipmanı temin ederler. Tuvalet tıkanıklığı ve ya klozet tıkanıklığını açmak için  son model robot makineler ile tesisata herhangi bir zarar vermeden ve ya herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığını açıyoruz. 

Avisar vidanjör olarak 25 yıllık deneyim ve tecrübemiz ile tuvalet tıkanıklığını kusursuz bir şeklide açıyor ve müşteri mağduriyetinin %100 önüne geçiyoruz. Firmamız tuvalet tıkanıklığını açmada kullandığı ekipmanlar ile piyasada rakipsiz bir konuma gelmiştir.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com