Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ümitköy vidanjör hizmeti

Ümitköy vidanjör hizmeti

Ümitköy vidanjör hizmeti

Ümitköy vidanjör hizmeti ile kombine kanal açma ,fosseptik kuyu temizliği, kanal temizleme, rögar tıkanıklığı açma, kanal görüntüleme vb. alanlarda olup her türlü alt yapı alanında  hizmet vermekteyiz.

Kanal temizleme hizmeti

Ümitköy. Gölbaşı.  Alacatlı. Çayyolu. İncek ve daha bir çok mahallesinde vidanjör desteğimiz ile kanalları temizliyoruz. Site içlerindeki rögarları, hobi bahçelerindeki fosseptik kuyularını, bahçelerdeki ve ya yoldaki kanalları. Özellikle Vidanjör araçları ile temizliyor kanal içlerini tazyikli su ile yıkıyoruz. Yaptığımız bu hizmet ile çevre halkı ve hane halkları daha temiz ve ferah bir. Ortamda ikamet etme memnuniyetine varmaktadır.

Neden kanalizasyon temizliği yapılmalıdır?

Kanalizasyon hatları içinde biriken katı ve sıvı atıkların zamanla çevreye kötü koku ve görüntü vermesi insanları. Özellikle Rahatsız etmekle birlikte sağlıklı olmayan bir ortamı da beraberinde getirmektedir. Günümüzde de devam eden sağılık sorunları, yaşanan salgın hastalıklar ve beraberinde getirdiği bir çok  problem çevreye de zarar vermektedir. Vidanjör araçlarımız ile çevreyi ve kanalizasyon yapılarını dezenfekte ederek yaşanana sağlık sorunların önüne geçmekteyiz. Ümitköy vidanjör hizmeti ile hobi bahçelerindeki fosseptik kuyuları ve ya kanalizasyon hataların olmadığı yerle deki yapılan fosseptik kuyularını kombine. Vidanjörler imiz ile kuyu içlerini vakumlayıp biriken pis su ve katı atıkları temizliyoruz. Yaptığımız bu iş neticesinde fosseptik kuyu içleri dezenfekte edilir ve yaşanacak pis su taşkınları önlenmektedir. Fosseptik kuyularının içinin dolması ile zamanla içinde biriken metan gazı ve kötü. Kokular kişiyi rahatsız edip zamanla sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir.

Kanalizasyon hizmetlerimiz

Vidanjör hizmeti ile birlikte bir çok alet yapı konusunda da hizmet vermekteyiz. Örneğin Özellikle tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon hatalarının görüntülenmesi ve arıza tespiti. Çöken kanalizasyon hatlarının onarımı ve yeni hat döşenmesi gibi bir çok alt yapı konusunda Avisar vidanjör olarak hizmet sunmaktayız.

Özellikle daha fazla bilgi ve destek için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Avisar vidanjör müşteri destek hattı : (0312) 479 86 40

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com