Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Ankara Kanal Temizleme Firmaları

Ankara Kanal Temizleme Firmaları

Ankara Kanal Temizleme Firmaları

Ankara kanal temizleme firmaları dendiğinde bir marka olan Avisar vidanjör Ankara’daki tüm halkımıza hizmet sunmaktadır. Ankara’nın nüfusunun atması ve gün geçtikçe artan nüfus sayısı. Kanalların kullanımı ile tıkanma ve kokularda artış olduğunu göstermektedir. Özellikle Kanalizasyon hatlarının kullanımdaki dikkatsizlik ve gösterilmeyen hassasiyet kalanın tıkanmasına neden olmaktadır.

Kanallarınızı nasıl temizliyoruz

Kombine kanal temizleme çalışlarımız ile kanalizasyon bacalarından gönderdiğimiz basınçlı su ile kanal. İçinde biriken taş, çakıl, bez,peçete, zamanla katılaşan yağ ve benzeri katı maddeler tazyikli su ile geri çeker. Logar bacasında biriken bu katı maddeler. Özellikle Vidanjör aracı ile vakumlar ve rögar içi tazyikli su ile yıkanır. Kanal açma

Özellikle Kanalizasyon hatları temizlenmezse ne olur ?

Ankara kanal temizleme firmaları özellikle

Kanalizasyon hatlarını  temizlenmemesi gibi bir durumda zamanla biriken yağ atıkları kat maddeler kanal içinde. Birikir ve kötü kokuların oluşmasın vaya tıkanıklıkların olması gibi sonların oluşmasın neden olur. Ankara kanal temizleme firması olarak sizleri kötü kokulardan kurtarmak için elimizden geleni yapmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com