Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Kanal Açma

Kanal Açma

Kanal Açma

Kanal Açma Alt yapı temizlik alanları uzmanlık ve hassasiyet gerektiren iş alanlarıdır. Bu alanda hizmet alacağınız firmaları çok iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Bizler Ankara Avisar Vidanjör olarak kanalizasyon açma hizmetlerinde son model alt yapı ekipmanlarımız ve alanında uzman personellerimizle sizlere hizmetler sağlamaktayız.

Kanal Açma Süreci

Kanalizasyon  açma işlemleri öncesinde tıkanıklık sorununun asıl nedenini belirleyerek çalışmalarımıza başlarız. Tıkanıklığın asıl nedenini belirlemek için görüntülü kamera tespit cihazları kullanırız. Bu cihazlar kanalizasyon temizleme giderleri içine gönderilerek sorunlu olan bölgenin tespiti yapılır. Bu işlemi yapmamızın asıl temel amacı ise kazı işlemleri olmadan ve sizlere ekstra maliyetler çıkarmadan tıkalı olan giderleri çabuk bir şekilde yapabilmektir. Sorunlu olan bölge tespit edildikten sonra kombine kanal temizleme araçlarımız olan vidanjör ekipmanı ile yüksek basınçlı su yardımıyla temizliğe başlarız. Bu işlemin ortalama olarak süresi yaklaşık olarak 1 veya 2 saat arasında sürebilmektedir.

Ankara Kanal Açma

Ankara’da yıllardır bu alan içinde hizmet sağlayan şirket olarak firmamızdan günün her saati güvenli, ekonomik ve kaliteli düzeyde hizmet alabileceğinizi belirtmek isteriz. kanalizasyon temizleme hizmeti her daim önemlidir.

Ankara kanal açma şirketi olarak kullanmış olduğumuz özel ekipmanlar ile her türlü tıkanıklığı kısa süre içerisinde açabilmekteyiz. Diğer alt yapı firmaları makine parkurunda bulunmayan cihazlar ile kanal açma işlemleri yaptığından dolayı işin boyutu daha fazla artacağından zaman ve maliyet yönünden kaybınızın olacağını hatırlatmak isteriz.

Kanal Açma Vidanjör

Vidanjör araçlarımız tamamen firmamıza ait olan özel yeni model araçlardan oluşmaktadır. 8 Ton temiz, 8 ton pis kapasiteye sahip tek seferde tıkanıklık sorunlarını çözebilen araçlardır. Tıkanıklığın olduğu bölgeye yüksek basınçlı su pompalanması ile tıkanıklık sorunları giderilebilmektedir.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com