Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Foseptik Çukuru Temizliği

Foseptik Çukuru Temizliği

Foseptik Çukuru Temizliği

Fosseptik  kuyuları altyapının yetersiz olduğu ve ya kanalizasyon hatlarının döşenmesine elverişsiz yerlerde yapılan kanalizasyon sularının biriktirildiği çukurlardır. Fosseptik çukurları genellikle köylerde, hastanelerde, fabrikalarda, yeni yapılan inşat alanlarında, kanalizasyon hattının döşenmesine imkan vermeyen site veya binalarda gibi yerlerde fosseptik kuyu kullanımı oldukça yaygındır.  

Avisar vidanjör olarak he fosseptik kuyu yapımında hem de fosseptik kuyularının temizliğinde oldukça deneyim ve tecrübe sahibiyiz. 

Fosseptik kuyularını kombine kanal temizleme araçlarımız ile vakumluyoruz. Daha sonra temizlenen fosseptik çukuru tazyikli su ile yıkanır ve tekrardan vidanjör aracı ile tekrardan içindeki su vakumlanır ve uygun yerlere nakliyesi yapılır. İçi temizlenen fosseptik çukuru kırılan yerlerin bakımı ve onarımı yapılır ve kullanmaya uygun hale getirilir.

Avisar vidanjör olarak fosseptik kuyularının temizliğinde kullandığımız araçlarımız piyasadaki son model vidanjörledir. Vidanjörlerimiz 4 ton ile 15 ton su muhafaza edebilecek hacme sahiptir. Vidanjörlerimiz vakum yapacakları hortumları 25 metre ile 80 metre uzunluğundadır.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com