Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Foseptik Çukuru Temizliği

Foseptik Çukuru Temizliği

Foseptik Çukuru Temizliği

Foseptik Çukuru Temizliği kuyuları altyapının yetersiz olduğu, kanalizasyon hatlarının döşenmesine elverişsiz. Yerlerde yapılan kanalizasyon sularının biriktirildiği çukurlardır. özellikle Fosseptik çukurları genellikle köylerde, hastanelerde, fabrikalarda, yeni yapılan inşat alanlarında, kanalizasyon hattının döşenmesine imkan vermeyen site veya binalarda gibi yerlerde fosseptik kuyu kullanımı oldukça yaygındır.  

Kanal Temizleme (Foseptik Çukuru Temizliği)

Özellikle alt yapı çalışmalarında yılların verdiği deneyim, tecrübe neticesinde alanında en iyi firmayız.  Kanal temizleme ve foseptik çukuru temizleme makine güzü ile yapılmalıdır. 

Özellikle Fosseptik kuyularını kombine kanal temizleme araçlarımız ile vakumluyor uz.  Temizlenen fosseptik çukuru tazyikli su ile yıkanır , tekrardan  vidanjör aracı ile tekrardan içindeki su vakumlar ve uygun yerlere nakliyesi yapılır. İçi temizlenen fosseptik çukuru kırılan yerlerin bakımı.

Vidanjör Hizmeti (Foseptik Çukuru Temizliği)

Avisar vidanjör olarak fosseptik kuyularının temizliğinde kullandığımız araçlarımız piyasadaki son model vidanjör. Özellikle Vidanjörler-imiz 4 ton , 15 ton su muhafaza. Vidanjörler imiz vakum yapacakları hortumları 25 metre ile 80 metre uzunluğundadır. 

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com