Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Gölbaşı tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerini kısa ve etkili bir sürede kırma dökme olmadan kanal açma makineleri ile hız bir şekilde açıyoruz. Müşteri temsilcimiz ile yapmış olduğunuz görüşme. Sonrasında müşteri kaydınız   ve vereceğiniz adrese bir ekip gönderiyoruz. Adresinize özellikle gelen ekip tuvaletinize herhangi  bir zarar vermeden tesisatın içine gönderecekleri robot makineler ile en kısa sürede sorunu ortadan kaldırırlar ve sizi nahoş durumdan kurtarırlar.

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tuvalet tıkanıklık süreci.

Tuvalet hattınıza sürekli bez, peçete, ıslak mendil vb.  ürünlerin atılması.

Demir pik boruların kullanılmasından kaynaklı olarak boru çaplarının kireçlenip daralması.

Tuvalet ve mutfak hattınızı  aynı hat olmasından dolayı.

İnşaat zamansızda hattın içine inşaat kalıntısının düşmesi.

Özellikle Tesisatın yanlış döşenmesi.

Gölbaşı tuvalet tıkanıklığı açma.

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma Vidanjör ile kanal açma

Bulunduğunuz yerdeki kanalizasyon hatları tıkamış ve ya rögarlarınızın için dolmuştur. Böyle bir durumda kanalizasyon hatlarınızı kombine kanal açma araçları ile  ve rögar içlerini. Vidanjör aracı ile vakumlayıp temizler dezenfekte  bir şekilde teslim ederiz. Kanalizasyon hatlarının eskimesi sonucu kanallar çökmüş ve açılmıyor . Bu gibi durmalarda kanalizasyon hatları kanal görüntüleme kamerası ile görüntüleyip arızanın kaynaklandığı yeri tespit edemiyoruz ve kazılıp değişmesi gereken yerleri size bildiriyoruz.

Gölbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kanal görüntüleme işlemi neden yapılmalıdır.

Kanal görüntüleme işlemi olmadan Tıkanıklığı nerede gerçekleştiğini bilmek oldukça zor bir durum. Özellikle Kanal görüntüleme kamerası ile tıkanıklığın, kırılmış, çökmüş yerin tespit edilmesi çok kolaydır. Aksi taktirde kanal görüntüleme işlemi olmadan yapılacak. Olan kazı işlemi size ve cebinize oldukça zarar verecektir. Kanal görüntüleme işlemi yaptıktan sonra yaptıracağız iş sizi bir çok maliyetten kurtarır sizi daha memnun eder. Avisar vidanjör olarak tıkalı, çökmüş hattınız kanal görüntülemesi yatırmada kazı işlemini yapmamanız tavsiye ederiz. Fosseptik çukuru temizliği hakkında bilgi için tıklayın.

Kanalizasyon hizmetleri ve daha bir çok konuda firmamızla iletişime  gerekli tüm desteği alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizi arayıp bilgi almak ve doğru yönlendirme ile en az hasarla kötü durumdan kurtulmaktır.

Avisar vidanjör olarak özellikle Gölbaşı’nın bütün mahallerine  en yakalık 20 dakika uzaklıktayız. Gölbaşı tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo, mutfak, rögar ve daha bir çok tıkanıklığı açıyoruz.

iletişim için ; 0312 479 8640 no’lu telefondan bizi arayın. Hizmetimiz 7/24 saattir.

Avisar Vidanjörü.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0507 843 66 33
info@avisarvidanjor.com