Ankara Kanal Açma
Ankara Kanal Açma

Kanalizasyon hattı döşeme

Kanalizasyon hattı döşeme

Kanalizasyon hattı döşeme

Kanalizasyon hattı döşeme konusu oldukça önemli bir konu olup yanlış döşenmesi sonucu oldukça sorun yaşatacak bir mevzudur. kanalizasyon hattının yanlış döşenmesi bulunduğu yapının sürekli tıkanması kokuya maruz kalması gibi sorunlara neden olmaktadır.

Kanalizasyon hattı nasıl döşenir?

Avisar vidanjör olarak kanalizasyon hatlarının döşenmesinde yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübe sayesinde kanalların kusursuz bir şekilde döşüyoruz.

Şimdi kanal nasıl döşenir?

Oturduğunuz yerde belediyenin altyapısı olup olmadığı belirlenir. Daha sonra evinizden binandan ve ya oturduğunuz yerdeki kanalizasyon hattının belediye hattına bağlanıp bağlanmayacağı belirlenir. Eğer ki bağlanıyorsa bina çıkışından belediye hattına bir kanal kazılır ve kanalizasyon hattınızın bağlantısı yapılır. Tuvalet tıkanıklığı ile ilgili bilgi alın. Kanalizasyon hattı döşeme

Kanalizasyon döşenirken hangi malzemeler kullanılır?

Kazılan kanalizasyon hattının ve döşenecek korunun çapına uzunluğuna göre borunun altına kum serilir. Kum serildikten sonra döşenecek boru eğim verilerek hata yerleştirilir ve bağlantılara yapılır. Daha sonra tekrardan borunun üzeri kum ile beslenir dolgusu için mucur dökülür. Boruda çöküntü olmaması için boru zemini ve dolguların çok iyi yapılması gerekir. Kullanılın boru ve ya büzün piyasadaki en iyi malzeme olduğuna dikkat edilmelidir. Kanal açma için bilgi alın.

Kanalizasyon hatlarının yenilemesi ve daha fazla bilgi almak için bizi aramayın lütfen.

müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşme kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır.

bize ulaşmak için lütfen 0312 479 86 40 numarayı tuşlayanız.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Kanal açma, kanal temizleme, kanalizasyon goruntuleme vb. sorunlarınızda herzaman yanınızdayız.

Şeftali Sok. 55/C Dikmen / ANKARA
0 (538) 792 48 42
info@avisarvidanjor.com